O nas

 

Wyobraź sobie, że jedziesz na kemping i nie musisz martwić się o niewygodne posłanie, brak łazienki czy chłodne noce. Wyobraź sobie, że nocujesz w środku pięknego sosnowego lasu, korzystając zarazem z wygód i udogodnień pokoju hotelowego. Myślisz że to możliwe? Teraz tak, dzięki Planeta Glamping!

 

Co to jest glamping? Wyrażenie glamping powstało z połączenia słów „glamorous” i „camping”. Oznacza nocleg w otoczeniu natury z zachowaniem komfortu i udogodnień, jakie oferuje pokój hotelowy. Zapraszamy na naszą PLANETĘ, gdzie do Waszej dyspozycji oddajemy 5 całorocznych namiotów sferycznych, usytuowanych na 1,5 ha leśnej działce w sercu rekreacyjnego ośrodka Planeta Zalesie. Warszawa w odległości tylko 27 km!

 

Planeta Glamping dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń o każdej porze roku. W okresie letnim ośrodek Planeta Zalesie tętni życiem i jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywny wypoczynek. W okresie jesienno-zimowym zamienia się zaś w cichą oazę, tworząc przestrzeń na przerwę i oddech od miejskiego życia. Jeżeli marzy Ci się wypoczynek w wersji slow, zapraszamy do nas jesienią, zimą i wiosną.

 

Odkryj glamping - najlepszy sposób na biwakowanie, który zrewolucjonizował tradycyjny wypad pod namiot. Zapomnij o wszystkich niedogodnościach, jakie niosły ze sobą kempingi i w pełni ciesz się bliskością natury! Z nami doświadczysz kempingowej atmosfery w nowym wydaniu!